رفتن به محتوای اصلی
021-38968 contact [ @ ] sadr-net.ir
ویپ1

VOIP یک امر مهم در تجارت

VoIP مخفف کلمات Voice Over Internet Protocol است که به معنای انتقال صدا به شکل همزمان از طریق بستر اینترنت می‌باشد. تنها چند سال است که از عمر این تکنولوژی می‌گذرد اما امروزه به صورت فراگیر در سراسر جهان شاهد استفاده از این تکنولوژی هستیم. در این تکنولوژی از شبکه‌های کامپیوتری موجود به عنوان بستر تلفن جدید شما استفاده می‌شود و بدین ترتیب کلیه محدودیت‌های فیزیکی شما از بین خواهد رفت.
ادامه مطلب
نحوه نصب و راه‌اندازی نرم افزار IVMS-4200 هایک ویژن

آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار iVMS-4200

نرم‌افزار iVMS-4200 هایک ویژن نرم‌افزاری است که به کمک آن می‌توانید به تجهیزات سیستم نظارت تصویری هایک ویژن متصل شده و عملیاتی از قبیل مانیتورینگ دوربین مدار بسته، دسترسی به آرشیو تصاویر ضبط شده، دسترسی به تنظیمات دستگاه، مدیریت آلارم‌ها و مانیتورینگ آن‌ها را انجام دهید. این نرم‌افزار به صورت رایگان از وب‌سایت هایک ویژن قابل دانلود می‌باشد و محدودیت زمانی و هزینه‌ای برای نرم افزار وجود ندارد.
ادامه مطلب
آموزش رفع مشکل صدای یک طرفه در ایزابل در حالت NAT

حل مشکل صدای یک طرفه در ایزابل در حالت NAT

بیشتر اوقات در سیستم‌های ویپ چون آی پی استاتیک مستقیم روی سرور VoIP ست نمی‌شود نیاز به NAT کردن هست و این NAT اگر به درستی انجام نشود باعث اختلال‌هایی از جمله صدای یک طرفه می‌شود. ما در این مطلب قصد داریم مشکل صدای یک طرفه در ایزابل و سیستم‌های استریسک Asterisk را که مربوط به NAT میشود توضیح دهیم.
ادامه مطلب
برگشت به بالا